^Powrót na górę

„Rajd Bobrowy” jest imprezą organizowaną społecznie. Od 2016 roku wzbogaciliśmy formułę rajdu o pojazdy zabytkowe. Wielu uczestników od kilku lat przyjeżdża na rajd pojazdami zabytkowymi i im również chcemy dać szansę uczestnictwa w zabawie.
.
.
.
.
.
.

Prosimy o nadsyłanie archiwalnych zdjęć koniecznie z oznaczeniem w którym roku były wykonane.

Zastrzegam sobie prawo do dostosowania fotek na potrzeby publikacji na stronie.

Właścicielem zdjęć jest ich autor i przesyłając je do publikacji powinien posiadać zgodę na ich publikację od osób trzecich.

W przypadku protestów sporne zdjęcia będą usuwane.

Wiktor

1. Rajd Bobrowy organizowany jest społecznie przy możliwym współudziale sponsorów oraz instytucji państwowych.
2. Każdy z uczestników Rajdu Bobrowego bierze w nim udział dobrowolnie, tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.
3. Uczestnicy zobowiązani są do posiadania wszelkich potrzebnych dokumentów i ubezpieczeń oraz do stosowania się do przepisów ruchu drogowego i prawa obowiązującego na terenie Polski.

4. Rajd ma charakter turystyczny i w jako takim zabronione jest ściganie się oraz przekraczanie dozwolonych na drogach prędkości. Mało tego organizatorzy zalecają wolną jazdę ze względu na bardzo ładne krajoznawcze okolice oraz możliwość przeoczenia punktu kontrolnego.

5. Udział w rajdzie jest punktowany. Punkty można zdobyć odpowiadając na pytania lub wykonując zadania na odnalezionych punktach kontrolnych umieszczonych na trasie. Każdy uczestnik otrzyma itinerer trasy. W przypadku takiej samej ilości punktów następnym kryterium będzie jak najmniejsza ilość kilometrów świadcząca o prawidłowym odnalezieniu trasy przez uczestników. Stąd też konieczność posiadania SPRAWNEGO licznika kilometrów.

6. Załogi wyruszają na trasę w załogach. Jedna załoga to dwa pojazdy i maksymalnie 4 osoby.

7. Przy postojach na oznaczonych punktach kontrolnych nie należy zastawiać drogi i pozostawić możliwość swobodnego przejazdu.

8. Uczestnicy rajdu wyrażają zgodę na publikowanie swoich wizerunków na stronach informacyjnych i materiałach reklamowych rajdu.

9. Organizator rajdu nie ponosi odpowiedzialności za wypadki wynikłe w czasie Rajdu, zarówno wobec uczestników jak i osób trzecich.

10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione lub zgubione podczas imprezy i za szkody wyrządzone przez uczestników.

11. Udział w Rajdzie jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją niniejszego Regulaminu.

12. Niepełnoletni uczestnicy rajdu zobowiązani są posiadać pisemne zezwolenie rodziców na uczestnictwo w Rajdzie.

13. Organizator Rajdu w sobotę wypuszcza załogi rajdu na trasę w określonych odstępach czasowych. Samodzielny wyjazd na trasę bez zgody organizatora oznacza dyskwalifikację.

Bieżąca Edycja
Termin jak zwykle zbiega się z nocą kupały. W tym roku będzie to 19-21 czerwca.

W tym roku zmiana lokum.
Do dyspozycji będzie pole namiotowe z toaletą i prysznicem a oprócz tego dwa pokoje dwuosobowe. Rezerwacja na priv.

 

Copyright © 2013. RAJD BOBROWY  Rights Reserved.