O Motocyklowym Rajdzie Doliną Bobru


Motocyklowy Rajd Doliną Bobru


zwany Rajdem Bobrowym jest imprezą organizowaną społecznie.

Spotykamy się od 2008 roku w weekend najbliższy nocy świętojańskiej w Dolinie Bobru w okolicy Wlenia i wsi Modrzewie (woj. dolnośląskie). Od 2016 roku wzbogaciliśmy formułę rajdu o pojazdy zabytkowe, dzięki czemu do naszej załogi dołączyli miłośnicy zachwycających klasyków.

Najczęściej spotykamy się w piątek (po uprzedniej rezerwacji można przyjechać wcześniej), a sobotę rezerwujemy na Rajd, w ramach którego należy przejechać zgodnie z itinererem trasę zaliczając wszystkie stanowiska kontrolne, na których można zdobyć punkty kwalifikacyjne, zgodnie z zadaniami wyznaczonymi w bieżącej edycji rajdu. Ich suma decyduje o miejscu na podium. Przy tej samej ilości punktów zwycięża załoga, która przejechała mniejszą ilość kilometrów.

Organizatorzy zapewniają wieczorne sobotnie ognisko oraz nagrody za miejsca na podium.


SZATY OKOLICZNOŚCIOWE
Wyjątkowości organizowanemu od 2008 roku wydarzeniu dodają oryginalne hasła, indywidualne logotypy oraz unikatowa odzież przygotowywana specjalnie na każdy Rajd.
Hasło przewodnie oraz specjalny znak uczestnicy poznają dopiero w dniu rajdu.

Chcesz wziąć udział w Rajdzie Bobrowym? [ZAREJESTRUJ SIĘ ] i dokonaj wpłaty zgodnie z informacjami, które otrzymasz w mailu potwierdzającym.

Przed rejestracją ZAPOZNAJ się z [REGULAMINEM RAJDU]